Kiedy ruszają zapisy na 2019?

Wiemy jak wiele panien młodych lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik już na długo przed ślubem. Ten post jest po to, żebyście miały pełny obraz tego, jak wyglądają u nas zapisy na czesanie ślubne.

Zapisy na rok 2019 ruszają 2 stycznia.

W pierwszy dzień zapisów przyjmujemy tylko rezerwacje telefoniczne dokonane w godzinach 10.00-18.00. Tego dnia nie bierzemy pod uwagę wiadomości przesłanych mailem, przez Messenger czy Instagram. Strategia ta wynika z doświadczenia z poprzednich sezonów i pozwala nam  uniknąć pomyłek i podwójnych rezerwacji. Wyjątek robimy tylko dla panien młodych, które biorą ślub w styczniu. Z oczywistych powodów zapisy na ich czesanie przyjmujemy wcześniej.

Pierwszego dnia zapisów telefon nie przestaje dzwonić, dlatego prosimy o cierpliwość, nie każdy dodzwania się do nas za pierwszym razem. Jeśli możesz dokonaj szybkiej rezerwacji terminu czesania ślubnego, a ze szczegółowymi pytaniami zaczekaj kilka dni. Przyjdź lub zadzwoń do naszego salonu, gdy będzie nieco spokojniej. Chętnie odpowiemy wtedy na wszystkie twoje pytania. Pamiętaj też o blogu. Bardzo prawdopodobne, że odpowiedzi na nie znajdziesz w naszych poprzednich postach.

Zapisy 2 stycznia to rezerwacja terminu czesania w dniu ślubu, nie musisz natychmiast umawiać się na fryzurę próbną. Łatwiej będzie to zrobić w późniejszym czasie. W jednym z kolejnych postów napiszemy o tym kiedy umawiać się na czesanie próbne i czy to dobry  pomysł by skoordynować przymiarkę sukni, makijaż i fryzurę próbną jednego dnia.

2 stycznia jest pierwszym dniem, który otwiera zapisy. Nie wszystkie terminy od razu są zajęte. Możesz dzwonić też 3-go, 4-go, 5-go… aż do końca roku. Zdarza się, że terminy się zwalniają. Warto zapisać się na listę rezerwową albo sprawdzić kilkakrotnie dostępność. Po 2 stycznia możesz się do nas zapisać także drogą mailową lub przez Instagram i Messenger. Wiadomości jest zdecydowanie mniej, dlatego zmniejsza się ryzyko zdublowania terminów.

Nasz system zapisów.

Umawiamy dopiero od stycznia, żeby móc zaplanować cały rok i nie odwoływać terminów. Traktujemy te zapisy bardzo odpowiedzialnie, nie chcemy aby później ktoś został bez fryzjera. Sporadyczne odwołanie umówionych terminów jest zawsze spowodowane bardzo ważnym wydarzeniem, np. weselem w rodzinie, którego wcześniej nie mogłyśmy przewidzieć.

Nie pracujemy w niedziele i dni świąteczne.

Wiemy że trudno jest zarezerwować salę weselną na sobotę. Czas oczekiwania jest bardzo długi. Dlatego też rozumiemy, że decydujecie się na organizowanie wesela w innym dniu. Coraz popularniejsze są śluby w piątki , niedziele lub święta. Prosimy was o zrozumienie naszej decyzji, że niedziela i święta to dla nas dni odpoczynku i czasu spędzanego z bliskimi. Na pewno uda wam się znaleźć fryzjerów, którzy są dyspozycyjni w dni świąteczne. Jeśli natomiast wasz ślub odbywa się w zwykły dzień pracy – zapraszamy tak samo chętnie jak w soboty.

Red. I. Bzdoń / A. Oleksy / M. Gładysz
Fot. R. Strzelecki
Makijaż A. Szymanek

Irena Bzdoń
irenabzdon@gmail.com