O blogu

Na co dzień pracuję jako fryzjerka. Lubię swoją pracę i podchodzę do niej z pasją. Czeszę dużo fryzur ślubnych i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Blog adresowany jest do panien młodych i fryzjerów zajmujących się czesaniem włosów na specjalne okazje. Chcę podzielić się własnym doświadczeniem i udzielić wskazówek. Moim celem jest też usprawnienie komunikacji z naszymi klientkami. Chcę udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, np. Kiedy umówić się na czesanie ślubne? Po co umawiać się na fryzurę próbną? Kiedy myć włosy przed czesaniem ślubnym?

Czesanie fryzur ślubnych i tych na specjalne okazje to szczególna specjalizacja fryzjerska. W Salonie Syrena pracuję z zespołem stylistek. Staramy się aby nasze uczesania były naturalne, piękne i trwałe. Do każdej panny młodej podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, aby stworzona przez nas fryzura idealnie pasowała do niej, jak i do całej stylizacji. Dlatego współpracujemy z projektantkami, fotografami, makijażystkami i florystami. Będą oni gościć także na blogu.

W 2018 roku zaprosiłam do współtworzenia bloga Aldonę Oleksy – dlatego część wpisów jest jej autorstwa.

Irena Bzdoń