Na Dobry Początek

Dziękujemy!
Za zaufanie, którym obdarzacie nas decydując się dzielić tak ważny w waszym życiu dzień z nami.
Za to, że możemy tworzyć wasz wizerunek, gdy wybieracie czesanie w Salonie Syrena.
Za to, że czytacie bloga Czesanie w Syrenie, poświęcacie czas na uważne przygotowanie się do fryzury próbnej.
Za to, że śledzicie nasz profil na Instagramie, doceniając wysiłek, który wkładamy w przygotowanie postów na bloga.
Za to, że dzielicie się swoimi prywatnymi zdjęciami. Zilustrowały one ten post podsumowujący rok 2018. Pierwszy rok funkcjonowania bloga.

Przez ten rok znalazło się na nim wiele informacji o tym, jak wygląda praca fryzjera przy fryzurze ślubnej, jak przygotować siebie do fryzury próbnej a włosy do czesania.
Zapraszałyśmy do współpracy przy tworzeniu tych materiałów wielu wspaniałych ekspertów z branży ślubnej: fotografów, wizażystki, florystki, projektantki. Dzięki nim treść bloga jest bogatsza.

Bardzo się cieszę, że Czesanie w Syrenie śledzą też osoby pracujące przy tworzeniu ślubnego wizerunku. To dla mnie dodatkowa motywacja, potwierdzająca, że taki sposób komunikacji jest dla nas wszystkich wartościowy.

Cieszę się, że tak wielu pannom młodym zależy na tym, aby ich wizerunek w dniu ślubu był wysmakowany i zgodny z własną wizją. Jej realizacja wymaga pracy i determinacji. Nagrodą jest wspaniałe samopoczucie w dniu ślubu i pamiątka w postaci zjawiskowych zdjęć. Kilka z nich możecie obejrzeć w tym poście, dzięki uprzejmości naszych klientek.

Jest jeszcze wiele tematów i wiadomości, którymi chciałabym się z wami podzielić oraz wiele osób, które zaproszę do współpracy w nadchodzącym roku. Wyczekując rozpoczęcia kolejnego sezonu ślubnego, życzę wam wszystkim spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2019.

Red. M. Gładysz
Fot. matrimonio.pl / K. Spólnicki / R. Strzelecki / Piech-Dubis

Irena Bzdoń
irenabzdon@gmail.com