Jak wybrać fryzjera idealnego dla Ciebie

Ceremonia ślubna jest spektaklem, w którym główną rolę grają państwo młodzi. Stylizacja panny młodej to kostium na czas przejścia w nowy etap życia, ucieleśnienie wymarzonego obrazu jej samej. Ma wzmacniać poczucie wewnętrznej siły i dawać pewność siebie. Istnieje nieskończenie wiele możliwości stylizacji – do ciebie należy wybór, jak chcesz wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Aby twoja wizja stała się rzeczywistością, należy ją dobrze zdefiniować. Jak sprawić, by wymarzona stylizacja stała się realna? Jak wybrać tę jedyną, najodpowiedniejszą​​?


Twój ślubny wizerunek jest wynikiem współpracy wielu osób: projektanta sukni, makijażystki, fryzjera, florysty, ale przede wszystkim twojej. Wybierz osoby, z którymi dobrze się czujesz, których styl pracy ci odpowiada. Obejrzyj ich prace w Internecie, zasięgnij opinii wśród znajomych – mają to być specjaliści, którzy pomogą ci zaprezentować najlepszą wersję ciebie.

Wybierając fryzjera sprawdź stronę internetową, media społecznościowe, porozmawiaj z osobami, które korzystały z jego usług. Zdecyduj, czy wolisz by ktoś czesał cię w domu, czy w salonie. Sprawdź, czy będziesz się tam dobrze czuła. Komfort podczas przygotowań do tego ważnego dnia jest niezwykle cenny. Rozważ też, czy chcesz aby towarzyszył ci fotograf. Jeśli tak – sprawdź wcześniej, czy fryzjera nie będzie to krępować. Jeśli stresuje się obecnością obiektywu, warto nie przeszkadzać mu w pracy.


Jeżeli już znalazłaś właściwego dla siebie fryzjera, umów się z nim na fryzurę próbną. Idź na nią z otwartą głową. Wybrałaś profesjonalistę, którego zadaniem jest pomóc ci spojrzeć na siebie w sposób, w jaki nigdy tego nie robiłaś. Jeśli zaproponuje rozwiązania, których się nie spodziewałaś, nie odrzucaj ich od razu – mogą okazać się dobre.

Red. M. Gładysz / Fot. K. Kozłowski
Fryzury I. Bzdoń / Makijaż A. Błaszczak / Modelka Margo

 

Irena Bzdoń
irenabzdon@gmail.com